STŘELNICE LERO
Střelnice LERO Příbram 25 metrů, 5 stavů
Kvalita a komfort Neprůstřelné stěny, výkonná vzduchotechnika

Střelnice LERO Příbram

Střelnice je dlouhá 25 metrů, určená pro střelbu ze zbraní kategorie A, B, C, D, dále pro samočinné zbraně, krátké kulové zbraně, dlouhé kulové a brokové zbraně, předovky a křesadlové zbraně, komerční, pro účely tréninkové a sportovní střelby a pro naplnění teoretické a praktické části zkoušek žadatelů o zbrojní průkaz.

K dispozici máme 5 střeleckých stanovišť všechny s maximální délkou střelby na 25 metrů, učebnu s kapacitou 36 míst, s možností rozšíření dalších míst. Rovněž nabízíme kávu, čaj, limonády a další občerstvení pro zpříjemnění Vaší návštěvy u nás.

Stále se snažíme rozvíjet a zlepšovat naše služby a maximalizovat pohodlí a komfort při Vaší střelbě. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou u nás na prvním místě. Z toho důvodu máme vybaveny střelecké stanoviště neprůstřelnými stěnami a vysoce výkonnou vzduchotechnickou jednotkou.

Pořádáme střelecké závody ve stylu IPSC/ LOS, školení k získání zbrojního průkazu, Kompletní školení na zbrojní průkaz, zkoušky odborné způsobilosti na zbrojní průkaz, kurzy obrané střelby, prezentační akce zbraní různých výrobců.

Některé ze 100 zbraní, které si můžete zapůjčit u nás na střelnici

Glock 44
Samonabíjecí pistole
Beretta 92 FS
Samonabíjecí pistole
M70
Samonabíjecí puška
Glock 43
Samonabíjecí pistole
Walther P 99
Samonabíjecí pistole
Ruger Mk III
Samonabíjecí pistole

Důležité informace

Kudy k nám?

Kontaktní informace

Po-Pá:9:00 - 17:00
Tel: 605 757 993
e-mail:pribram@strelnicelero.cz

Naše ceny

Vstup na 60 minut350 Kč
Permanentka 12 vstupů3.500 Kč
Dohled instruktora (pro střelbu bez ZP)550 Kč

Fotogalerie