STŘELNICE LERO

Příprava na Zbrojní průkaz

JAK ZÍSKAT ZBROJNÍ PRŮKAZ

Zcela jednoduše, navštivte nás. Veškeré formality vyřešíme za Vás a přípravu ke zkoušce také zvládneme společně. A zkoušku vykonáte v pohodní naší střelnice a navíc jako naši absolventi získáte dárkový poukaz, který můžete využít na nákup zbraně.

Zajišťujeme pro Vás ucelenou přípravu jak teoretické tak praktické části zkoušky na zbrojní průkaz, která zahrnuje i kompletní servis ohledně Vaší přihlášky a žádosti o vydání zbrojního průkazu, výuku a výcvik ve střelbě se zbraní, výklad zákona a vyhlášek upravující tuto problematiku a učební materiály.

Kompletní školení je unikátní forma přípravy k získání zbrojního, která zahrnuje i samotnou zkoušku odborné způsobilosti před zkušebním komisařem.

PŘÍPRAVA NA PRAKTICKOU ČÁST ZKOUŠKY

Naše příprava na praktickou část zkoušky Vás připraví na zvládnutí praktické části zkoušky odborné způsobilosti. Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou uchazečů o zbrojní průkaz.

Přípravy pořádáme periodicky několikrát v měsíci v daných termínech, na které je možné se přihlásit prostřednictvím našeho on-line formuláře, ale je i možné si přípravu domluvit i v individuálním termínu. Příprava probíhá přímo v prostorách střelnice, kde se rovněž pořádají zkoušky odborné způsobilosti.

Příprava zahrnuje

  • učební materiály k domácímu studiu
  • manipulaci se zbraněmi a se střelivem používanými u zkoušky
  • střelbu se zbraněmi používanými u zkoušky, dle skupin o které žádáte

Na přípravě Vás čekají:

  • sofistikované učební metody a postupy
  • zkušení instruktoři praktické přípravy
  • zbraně a střelivo se kterými se setkáte u zkoušky

Cena přípravného kurzu na praktickou část zkoušky je 2.990,- Kč.

KOMPLETNÍ ŠKOLENÍ NA ZBROJNÍ PRŮKAZ

Exklusivně pro Vás zajišťujeme kompletní servis – Kompletní přípravu na praktickou i teoretickou část zkoušky, která zahrnuje i samotnou zkoušku odborné způsobilosti před zkušebním komisařem.

Kompletní školení by měl podstoupit každý žadatel o zbrojní průkaz. Jelikož zbrojní průkaz sebou přináší i privilegium nosit zbraň a s tím spojená rizika a výhody.

Na střelnici vyplníte závaznou přihlášku a další dokumenty, složíte zálohu 1100 Kč, oproti které dostanete učební materiál a informace, které budete potřebovat k domácímu studiu. Pokud jste již přihlášeni na PČR ke zkoušce, není problém se i tak na Kompletní školení přihlásit.

Učební materiál se u nás neskládá pouze ze znění zákona, ale i z dalších materiálů, které Vám usnadní výuku, jak praktické části (nauka o zbraních) a, tak výkladu zákona a jeho utřídění do stravitelnější formy. Vaši přihlášku za Vás na Policii české republiky podáme a přijmeme termín konání zkoušky. O termínu zkoušky a školení, které probíhá zpravidla soboty, Vás neprodleně informujeme. Pokud je nám termín znám dříve, sdělíme Vám ho při podpisu přihlášky.

Při Vašem domácím studiu jsou Vám telefonicky, SMS zprávou nebo emailem k dispozici stále naši instruktoři, v případě jakýchkoli dotazů, nebo přistoupení k individuálnímu plánu výuky, nás můžete kontaktovat. V den školení se dozvíte, nejen jak zbraň zabezpečit, uschovávat náboje a střelný lovecký prach, ale i to, jak postupovat v případě použití zbraně v krajní nouzi a nutné obraně. Jaké jsou zásady bezpečné manipulace se zbraní a základy střelby.

Dále se od našich kvalifikovaných instruktorů dozvíte, jak postupovat v případě nákupu zbraně, znehodnocení zbraně, atak dále. Vyložíme Vám terminologii zbraní a střeliva. Provedeme Vás světem zbraní a střelby s individuálním přístupem. Po úspěšném složení zkoušky z odborné způsobilosti za Vás podáme žádost o vydání zbrojního průkazu. Váš první kontakt s příslušným útvarem policie bude, až si půjdete pro zbrojní průkaz. Naše úspěšnost je díky našim sofistikovaným učebním postupům a metodám 90%. Jediné, co mimo Kompletní školení ještě budete hradit je lékařské prohlídka, fotografie a kolkové známky dle Vašich skupin.

Úspěšní absolventi dostanou navíc dárkové poukazy k uplatnění u nás.

Celková cena kompletního školení je 7.990,- Kč.